wtorek, 25 września 2012

1.

Cześć wszystkim ! Pierwszy dzień na blogu, trzeci dzień na diecie. Patrząc na przeszłość, tym razem wybrałam nieco zdrowszy i rozsądniejszy sposób na schudnięcie. Kiedyś próbowałam żyć stylem pro ana, byłam blisko celu, znane mi są głodówki, napady głodu, przeczyszczenia, wymioty.. przechodziłam przez ten cały koszmar. Waga również była niska. Jednak bliscy pomogli mi z tego wyjść. Teraz przytyłam, nie czuję się z tym dobrze,  trochę przesadziłam z jedzeniem.Teraz postawiłam na zdrowe jedzenie,  i w miarę racjonalne ilości. Jest to dieta Healthy Skinny Girl Diet. Ilość kcal waha się od 800 do 1150, także nie jest ich mało ale w sumie też nie tak dużo. Do tego dołączam ćwiczenia w domu, dziś 3 dzień a6w :) oraz niebawem zacznę chodzić na zajęcia fitness. 
Nie podam niestety dzisiaj mojej wagi, bo sama jej nie znam. Postanowiłam ważyć, mierzyć się co 2 tygodnie. Najbliższe wypada 7 października, także muszę być cierpliwa :) Zbyt częste ważenie zniechęcało mnie, bo nie było dobrych efektów. Tak mi się przynajmniej wydawało, teraz wiem, że potrzebna jest wytrwałość, silna wola. 
Nie wiem co spowodowało , że założyłam tego bloga. Może będzie łatwiej, nawiązywanie kontaktów z osobami, które mają podobne cele, postanowienia. W kupie siła :) Wieczorem podam całkowity dzisiejszy bilans, hm nie wiem co jeszcze mogę o sobie napisać,  poznacie mnie w trakcie pisania tego bloga ;) pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz